*
*
17106515
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Miroslav Pijáček
Dobrý den, pane Pavlíku.
Celý život jsem fotil na analog, až nedávno jsem si k sedmdesátinám koupil digitál zrcadlovku. Zaujaly mne vaše infračervené fotky. Zajímalo by mne, jaý přístroj používáte. Předpokládám, že pracujete s modifikovanými foťáky s odstraněnými anti-IR filtry před snímačem.
Jaký přístroj je k tomu vhodný? Předpokládám, že fotopřístroje se snímačem CMOS asi moc vhodné nebudou, takže CCD? Co si koupit - bazarového, abych se do modifikace mohl pustit aspoň s nějakou pravděpodobnoostí na úspěch.
Možná Vám připadám jako blázen, ale mne láká vše, co je pro mne nové a toto pro mně nové je.
S úctou
Miroslav Pijáček
Lucie
Hezký den Martine

Fotografie jsou úžasné , hodně mě zajímalo jak Pripjat vypadá dnes , díky za možnost alespoň z fotografií číst jaká atmosféra tam panuje .Ještě jednou díky a hodně štěstí na dalších cestách ;-)
Tomáš
Viděl jsem již opravdu spousty fotografií, na téma Chernobyl. Dokonce jsem měl i tu možnost poznat Chernobyl a Pripyať ve dvoudenním výletu, takže mám nějakou představu o tomto místě. Ale Vaše fotografie patří určitě k těm nejlepším které jsem zatím viděl! Máte tam opravdu neuvěřitelné kousky!

S pozdravem, Tomáš.
:cool:
Martin Pavlík
Děkuji, Černobyl je bezesporu neuvěřitelný a těžko kdy pochopitelný fenomén, proto si zasluhuje nějaký čas a nemalou námahu při fotodokumentaci ;) Tento zážitek změní život každého návštěvnika tour. My jsme (bohužel) měli na návštěvu zóny pouhé 4 hodiny, jelikož jsme dělali i časosběry. Navštívených míst bylo velice málo, ale není dnes problém místo cestovky kontaktovat přímo průvodce na týdenní tůry. Více než zóna samotná zaráží celá Ukrajina a hlavně Ukrajinské národní muzeum „Černobyl“, kde to na člověka dolehne a kde si každý návštěvník uvědomí rozsah celé tragédie. Kontaminace zde přítomná byl minoritní problém vzhledem k psychice daných obyvatel, kteří se s novým životním údělem daleko od domovů nedokázali vyrovnat.
Velice si vážím hodnocení, je to určitě povzbuzení do nové práce, děkuji!
Lada
Klobouk dolů Martine, tohle jsem nečekal. Jsi fakt profík!!!
Lada posilka ;-)
Franta DITTRICH
Dobrý den,
velmi pěkné, znamenitě zpracované, hodně poučné !!!
Ještě jednou dík !!!

Franta Dittrich
Pavel
Jo Marťo seš talent.Pavel posilka
Martina
Díky moc za cestopis! Pomohlo nám to v selekci těch 1000 zámků, jelikož se chystáme za 2 týdny na podobnou cestu, ale mimo zámky na Loiře budeme protahovat ještě na jih Bretaně a pak podél západního pobřeží na jih až do Bordeaux.
Moc jsme se pobavili u vašich popisů :))
Napsané vtipně a výstižně! Po dlouhé době zase jeden blog-cestopis, který stojí za přečtení!
Moc díky!


Odkaz na náš blog z Francie 2008 (Paříž, Normandie), třeba se bude hodit;)
http://www.lemurek.wz.cz/
Martin Pavlík
Jsme velice rádi, že se blog líbí a že vám alespoň trochu pomůže v rozhodování ;) Bretaň je dle mého názoru nejkrásnější místo Francie, podobnou cestu jsme absolvovali v roce 2009, ale čas je bohužel veliký nepřítel hlavně v úpravě a v přidávání fotek. Děkujeme za odkaz na váš web, perfektni počtení, Francie je i pro nás srdeční záležitost a rádi si počteme po vaší výpravě ;)
Vitek
Měl jsem čest se setkat s autorem stránek, je to pohodovej človíček a super jsme pokecali. Tyto stránky se mi líbí (nejvíc fotky architektury a street) na které myslím že má Martin největší cit.
Rád zase někdy zavítám a nakouknu na novou tvorbu a pokroky.
PS: doufám že se v budoucnu někde potkáme s foťákem v ruce a dáme souboj.. ;-)
Vitek
MZ
Pěkné fotky! :-D
Sinead
:-):-D;-);-D:-D:-D:-D your photos are very beautiful and they make me remember many good times in Paris.
tajná ctitelka
Moc pekne stranky... :cool:
RSS zdroj RSS zdroj